Nepaisant visų prieštaravimų ir gandų, kurie supa Viršutinė GAndriejus Sutepimas Tate’as (oi), yra vis dar daugelis domisi jo treniruotėmis, dieta ir bendru kūno rengybos gyvenimo būdu.
2010-ųjų pradžioje Andrew įvertino antrąjį geriausią lengvojo svorio kikboksininką pasaulyje, todėl jis tikrai žinojo, kaip elgtis treniruočių aikštelėje.
Pažvelkime į Andrew Tate’o treniruočių tvarką.
Apie Kūrėją – Andrew Tate
Prieš pradėdami, išsiaiškinkime vieną dalyką. Nei aš, nei Noob Gains nepritariame jokiems viešiems Andrew Tate pareiškimams. Mus domina tik jo treniruotės, dieta ir kūno rengybos būdas.

Teisingai! Taigi, kaip minėjome įžangoje, Andrew iš tikrųjų buvo profesionalus kikboksininkas. Kikboksas yra gana fiziškai reikalaujantis sportas ir tikrai nėra skirtas silpnaširdžiams.
Iš pradžių Andrew pradėjo boksuotis ir užsiimti kitomis kovos menų formomis 2008 m. (vis dėlto jis nėra šiuolaikinis Bruce’as Lee). Tate’as kovojo kaip kreiseris ir pussunkis svoris, naudodamas Southpaw poziciją.
Nors jis buvo kikboksininkas, kai gyveno Anglijoje, jis gimė ne Jungtinėje Karalystėje. Jis iš tikrųjų gimė Vašingtone, bet po tėvų skyrybų persikėlė į JK. Jis išmoko žaisti šachmatais būdamas jaunas, nes jo tėvas buvo šachmatų čempionas.

Andrew laimėjo savo pirmąjį čempionatą Derbyje, 2009 m. laimėjęs Didžiosios Britanijos ISKA „Full Contact Cruiserweight“ čempionatą. Tada jis buvo užėmė pirmą vietą savo divizione Europoje. Jis tęsė kovą daugelį metų ir iškovojo įvairias pergales.
Andrew Tate’o rekordas yra 85 iš viso kikbokso kovos, iš kurių 76 buvo pergalės (23 nokautais) ir tik 9 pralaimėjimai. Jis taip pat žaidė MMA ir laimėjo 2 iš 3 kovų, kuriose dalyvavo.
Iš ten Andrew tapo socialinės žiniasklaidos influenceriu ir 2017 m. persikėlė į Rumuniją.
Andrew Tate apžvalga
Vienas dalykas, kurį turime suprasti apie Andrew Tate’ą, yra tas, kad, palyginti su kiekviena kita įžymybe, kurią aptarėme, Tate’as yra (na, buvo) kovotojas, kaip ir Tomo Hardy veikėjas Karys.
Kovotojai treniruojasi siekdami rezultatų ir retai (jei kada nors) liečia didelius svorius įprastu būdu. Taigi, turime suprasti, kad jo srovė treniruočių rutina labai skiriasi nuo to, kokia buvo jo bokso dienomis.
Bandydami surasti jo seną rutiną, jums bus sunku rasti tikros informacijos, nes jis buvo treniruotas. Kitaip tariant, visos jo treniruotės galėtų atrodyti masiškai skirtinga. Taigi apžvelgsime įprastą kikbokso treniruotę, kurią greičiausiai atliko Andrew, bet apžvelgsime ir jo dabartinę treniruotę.
Žvelgdami į jo dabartinę kasdienybę, galime padaryti tokias išvadas:
- Fitneso lygis: Nuo pradedančiųjų iki vidutinių
- Trukmė: Nėra laiko apribojimų
- Treniruotės per savaitę: 4-6
- Vidutinė treniruotės trukmė: 45 minutes
- Reikalinga įranga: Minimali įranga
- Tikslas: Sukurkite raumenų masę
* Žmogui, kuris yra toks socialiai aktyvus kaip ponas Tate’as, tikrai nėra daug informacijos apie jo dabartinę treniruočių tvarką. Tai reiškia, kad šią informaciją remsimės tuo, kas buvo padaryta vaizdo įrašą paskelbta „YouTube“.
Andrew Tate treniruočių tvarkaraštis ir informacija

Kaip minėta, apie dabartinę Andrew kūno rengybos rutiną nereikia daug sužinoti. Taip pat turime suprasti, kad jis iš kovotojo tapo influenceriu ir tikriausiai sporto salėje nepraleidžia tiek laiko, kiek anksčiau.
Mes gali Tačiau išmokite keletą dalykų iš to, kas buvo pasakyta socialinėje žiniasklaidoje. Pavyzdžiui, Tate’as yra a didžiulis kūno svorio pratimų šalininkas, pavyzdžiui, nuolankus atsispaudimas, kurį, pasak jo, daro kasdien.
„Sporto salėje treniruojuosi ne per dažnai. Per dieną atlieku 500-1000 atsispaudimų. Kai dirbu prie kompiuterio, išsikeliu sau mažą tikslą. Taigi aš prie kompiuterio, kas kelias minutes nukritu ir darau tiek atsispaudimų, kiek galiu.
Dabar atsispaudimas yra puikus pratimas. Jis didina viršutinės kūno dalies jėgą treniruodamas šerdį, krūtinę, pečius ir tricepsą. Daugeliui iš mūsų tai yra pirmas dalykas, kurį darome savo kūno rengybos kelionėje. Tai taip pat atitinka Tate’o kūno sudėjimą.
Žinoma, Andrew Tate’as nėra didžiausias vaikinas kambaryje – jo svoris yra tik 204 svarai (93 kg) esant 1,9 metro ilgiui. Tie, kurie žino, tai žinos iš tikrųjų gana lengvas jo ūgiui.

Apie tai plačiau aptarsime kalbėdami apie jo mitybą, tačiau kol kas galime tvirtai teigti, kad atrodo, kad Andrew labiau pasitiki (ar bent jau teikia pirmenybę) treniruotėms kaip kovotojas nei kultūristas.
Turėdamas tai omenyje, jis padarė pasidalykite trumpa treniruote vaizdo įraše:
Andrew Tate svorio treniruotė

- Spaudimas suoliuku – 3 rinkiniai x 6 – 8 pakartojimai
- Prisitraukimai (plačia rankena) – 3 rinkiniai x 6 – 8 pakartojimai
- V-Bar Dips – 3 rinkiniai x 6 – 8 pakartojimai
Tai yra a tikrai trumpa treniruotė, ir tai, deja, viskas, ką galima sužinoti apie dabartinę jo treniruočių tvarką, tačiau tai vis tiek yra tinkama treniruotė. Visiškai praleidžiami kojų judesiai, o tai šiek tiek suprantama, žiūrint kaip į kovotojus daryti reikia greitų kojų virš didelių kojų.
Andrew taip pat perėjo prie treniruočių rutinos, kurioje daugiau dėmesio skiriama dydžiui ir estetikai, todėl jis atlieka trumpesnes, intensyvesnes treniruotes, kuriose tikrai daugiau dėmesio skiriama svoriams, o ne kūno rengybai.
Andrew Tate bokso treniruotė

Kaip atrodytų Andrew Tate’o kikbokso treniruotė?
* Pastaba: Tai yra ne Tikroji Andrew kikbokso treniruotė. Tai tik vaizdas, kaip jis galėjo atrodyti.
- Bet kuri kikbokso treniruotė apims 10–20 minutės smūgio ir smūgio darbo.
- Dėl aerobinės ištvermės tai gali apimti kardio pratimus, pvz bėgiojimas ir važiavimas dviračiu.
- Dėl anaerobinės ištvermės tai gali apimti kovos, burpees, šuoliai ir kiti didelio intensyvumo intervalinės treniruotės (HIIT) judesiai.
Dauguma kikbokso treniruočių bus sutelktos į tikrąją kovą arba kūno rengybos aspektą. Kadangi Andrew taip pat žaisdavo MMA, ten taip pat būtų buvę treniruočių, kur jis tik orientuota į graplingą ir kitas technikas.
Kiek atsilenkimų Andrew Tate atlieka per dieną?
Kaip minėta, tai priklauso nuo jo treniruočių rutinos ir nuo to, kiek laiko jis praleidžia prie kompiuterio, nes ten jis atlieka daugumą atsispaudimų. Tai pasakė, Andrew Tate kasdien daro nuo 500 iki 1000 atsispaudimų.

Andrew Tate’o dietos planas

Žiūrėdami nuotraukas ir vaizdo įrašus, kuriuose Andrew Tate’as rūko cigarus ir geria įvairius stipriuosius gėrimus, tikrai galvojate, kad Andrew dieta neatitinka šiuolaikinių sportininkų standartų.
Ir tu būsi teisus, anot jo.
Vaizdo įrašų tinklaraštyje su Mike’u Thurstonu Tate’as apibūdino savo mitybą kaip „švaitą“ ir pasakė: „Jums bus gerai, jei pašalinsite cukrų iš savo dietos ir suvartosite visa kita.

Dabar būsime pirmieji, kurie pripažins, kad jo mintis sumažinti cukrų yra tiesos. Nors pats cukrus nėra nutukimo ar riebalų padidėjimo kaltininkas, maisto produktai, kuriuose yra daugiau cukraus, paprastai būna mažiau maistingi ir apskritai nesveiki.
Andrew Tate’as priduria: „Broli, valgio ruošimas, KFC. Mano mityba nėra labai gera. Bet tikiu, kad taip yra todėl, kad būdamas jaunesnis taip sunkiai dirbau. Tu susikuri pamatą ir negali jo prarasti, jei nesi idiotas.

Kitais atvejais Tate’as paminėjo savo giminingumą dviems dietos protokolams:
- Atrodo, kad Tate’ui labiau patinka pasninko idėjair jis tai viešai pasakė „Pusryčiai, mano nuomone, yra blogiausias dalykas, kuris kada nors nutiko žmonijai. Pabudę suvalgysite daug maisto, kurio jums nereikia medžioti.
- Tate’as taip pat paminėjo, kad jam labai sekėsi laikytis mėsėdžių dietos ir neteko daug kūno riebalų valgydami tik mėsą, ypač raudoną mėsą.
Tačiau pasninkas turi niekada buvo įrodyta, kad jis yra veiksmingesnis deginant riebalus, o kai pagalvoji apie tai, kad raumenims reikia aminorūgščių (visą dieną, nes amino rūgštys negali kauptis), badavimas iš tikrųjų nėra tinkamas raumenų auginimui. Tačiau pasninkaujant tikrai nėra nieko blogo.
Taip pat niekada nebuvo įrodyta, kad mėsėdžių dieta būtų veiksmingesnė už kalorijas ribojančią dietą, skirtą riebalų mažinimui. Vienintelis privalumas tai gali Tai yra tai, kad visada turėsite pakankamai baltymų, bet vėlgi, jums trūksta skaidulų…
Sakė, Tate’as turi laisvai buvo cituojamas sakydamas, kad iki 85 % visų jo kalorijų gaunama iš mėsos. Tai reikštų, kad didžioji dalis jo kalorijų (50 proc. plius) gaunama iš baltymų, ir tai tikrai kenkia inkstams, tiesa?
Tikrai ne. 2016 m. paskelbtame tyrime nustatyta, kad net jei laikotės dietos, pagal kurią per metus suvartojate daugiau nei 3 gramus baltymų vienam kilogramui kūno svorio (>1,4 gramo kilogramui), iš tikrųjų nebuvo jokio neigiamo poveikio. Inkstų funkcija buvo visiškai gera, o lipidų kiekis buvo visiškai normalus.
Sujungus šį tyrimą su kitu, kuris buvo paskelbtas 2014 m., kuris parodė, kad tokios dietos sumažina riebalų kiekį, palyginti su mažesnio baltymų kiekio atitikmenimis, būtų prasminga, kad Tate’as sugeba išlaikyti savo liesus raumenis, nepaisant ekstravagantiško gyvenimo būdo.
Andrew Tate’o pasninkas
Kaip skaitėte aukščiau, atrodo, kad Andriui patinka pasninko idėja. O tiksliau, atrodo, kad taip nepatinka pusryčių idėja. Iš esmės tai tik reiškia, kad jo pietūs yra jo pusryčiai, nes žodis pusryčiai pažodžiui reiškia „pasninko sulaužymas“.
2 Andrew Tate’o treniruočių rutinos privalumai

- Nepaisant to, kad jis yra labai konkretus, tai taip pat kažkas, ką galima padaryti greitai. Taigi, jei esate asmuo, dirbantis įvairius darbus ar šeimos nariai, kuriuos turite prižiūrėti, tokia treniruočių rutina jums puikiai tinka, nes laiko, kurio prireiks jai atlikti, yra labai mažai.
- Tai vis dar atitinka tai, kaip kovotojas pasielgtųnes visiškai praleidžiamos kojų treniruotės, o dauguma judesių tiesiogiai pavers geresnę kovos patirtį.
2 Andrew Tate’o treniruočių rutinos trūkumai

- Tai neįtikėtinai primityvu. Neveikia visos raumenų grupės (kojų pratimų nėra), pakartojimai lyg ir nesikeičia, o pratimai tik trys. Suprantu, kad jis mums nepateikia visos programos, bet mintis, kad tai visa treniruotė, yra šiek tiek kvaila.
- Mitybos planas yra toks pat primityvus ir iš tikrųjų nėra pagrįstas mokslu. Nors neabejotina galėtų darbą, nėra jokio tikro mokslo, kuris pagrįstų bet kokius teiginius ar paremtų jo priimtus sprendimus dėl mitybos.
Andrew Tate treniruotės įprastos išvados
Dabar negalima paneigti, kad Andrew Tate’as savo laikais buvo įgudęs kovotojas ir būdamas kovotojas buvo tikrai tinkamas. Po to, kai jis tapo influenceriu, jo treniruotės pasikeitė, o dabar dėmesys nuo kovos ir kūno rengybos perėjo į dydį ir estetiką.
Treniruotė, kurią jis dabar seka (arba dalys, kuriomis jis dalijasi su pasauliu), yra gana tinkamos ir tikrai tai, ką galite sekti, jei jums sunku, tačiau tai nėra tikra treniruočių rutina. Kaip viena treniruotė, tai gerai, bet tikrai ne apie ką rašyti namuose.
(išskyrus šį straipsnį…)
Mitybos patarimai, kuriuos duoda Andrew Tate, pavyzdžiui, „pasninkavimas“ ir dietos laikymasis pagal mėsėdžių dietą, iš tikrųjų nėra toks neteisingas. Tačiau jo patirtis daro ne nebūtinai reiškia, kad tai patirsime visi vadovaudamiesi šiais patarimais.
Turėtumėte atsižvelgti į visus jo teikiamus kūno rengybos ir dietos patarimus su trupučiu druskos. Ji skirta ne tam, kad būtų sekama iki T, o tam, kad sužinotumėte, kurios dalys jums tinka, o kurios ne. Iš ten galite sukurti savo planą, kuris padės pasiekti savo kūno rengybos tikslus.
Vėlgi, tai, kas tinka „Instagram“ geriausiems G, nebūtinai tiks jums ir man.