Kalbant apie kūno rengybos pasaulį, visi nori kuo greičiau pamatyti rezultatus.
Kad ir kur bepasisuktumėte, įžymybės, sportininkai, kūno rengybos entuziastai ir treneriai jums pasakoja apie „geriausią būdą“ pasiekti savo kūno rengybos tikslus.
Dėl to žmonės dažnai išbando naujus papildus, madingas dietas ir madingas treniruotes, desperatiškai bandydami rasti tai, kas jiems suteiktų tą „greitą sprendimą“, kurio jie ieškojo.
Bet kas atsitiks, kai išbandysite dvi parinktis, kurios ne tik neveikia kartu, bet ir gali visiškai paneigti kito poveikį?
Na, apie tai mes šiandien ir diskutuosime, nes pažiūrėsiu, ar prieš treniruotę vartojęs papildas sulaužys pasninką, ir jei taip, ar tai iš tikrųjų svarbu?
Tačiau prieš pradėdami greitai apsvarstykime, kas iš tikrųjų yra badavimas ir prieš treniruotę.
Kas yra Pasninkas?

Pasninkas yra laikotarpis, kai žmogus nevalgo maisto, o dažnai net atsisako skysčių.
Nors tai jau seniai buvo naudojama religinėse praktikose ir prieš medicinines procedūras, pastaraisiais metais ji išaugo ir tarp fitneso fanatikų.
Jie mano, kad tai pagerina kūno riebalų deginimo mechanizmus ir leidžia numesti svorio greičiau nei laikantis tradicinės dietos.
Dažniausiai tokiu būdu naudojamas badavimo būdas yra pertraukiamas badavimas.
Nevalgius su pertraukomis, žmogus dažnai vis tiek suvartoja įprastą dienos kalorijų kiekį, tačiau tai darys labiau sutirštėjusiame lange.
Įprastas požiūris į tai reiškia, kad asmuo turi 8 valandų valgymo langą (kartais vadinamas maitinimo langu), po kurio seka 16 valandų badavimo langas. Tai reiškia, kad jų kūnas gali sutelkti dėmesį į reikalingo kuro suskaidymą viena nuolatine srove, o tada grąžinti išteklius atgal į riebalų atsargų skaidymą.

Vienas protarpinio badavimo, taikomo treniruočių programoje, pavyzdys yra „Kinobody Warrior“ smulkinimo programa.
Kas yra prieš treniruotę?

Prieš treniruotę – tai papildai, vartojami prieš mankštą, siekiant pagerinti sportinius rezultatus, siekiant leisti jums treniruotis sunkiau nei be jo.
Daugumos produktų prieš treniruotę veiklioji medžiaga yra kofeinas. Įrodyta, kad kofeinas žymiai padidina energijos lygį ir protinį susikaupimą, o tai bus naudinga norint ištverti varginančią treniruotę.
Kitas populiarus įtraukimas yra aminorūgštis, vadinama beta-alaninu. Beta-alaninas suteikia jums „siurblį“, kuris, kaip įrodyta, padidina potraukį ir troškimą treniruotės metu, kartais suteikia beveik euforijos jausmą.
Be šių, taip pat dažnai rasite BCAA (šakotosios grandinės aminorūgštys), kreatiną ir tauriną (kitą aminorūgštį). Taip yra dėl jų gebėjimo aprūpinti raumenis degalais treniruotės metu, todėl jie gali ilgiau išlaikyti savo jėgą.
C4 Original Pre-Workout | Kofeinas + beta-alaninas + kreatinas
Sukurtas su jėgą stiprinančiu kreatinu, CarnoSyn beta-alaninu ir kofeinu, kad pagerintų raumenų ištvermę ir sumažintų nuovargį, kai jį traiškote sporto salėje.

Ar prieš treniruotę greitai nutrūksta?

Taigi, dabar jūs visi susigaudėte, atėjo laikas, dėl ko čia atėjote – galutinis atsakymas į tai, ar papildai prieš treniruotę nepadarys jūsų pasninko, ar ne.
Deja, tai nėra taip paprasta.
Kaip jau paaiškinau, papilduose prieš treniruotę yra skirtingų sudedamųjų dalių, kurių kiekvienas turi skirtingą poveikį pasninkui, todėl neįmanoma pateikti bendro atsakymo į šį klausimą.
Tačiau aš galiu išnagrinėti įprastas prieš treniruotę esančias sudedamąsias dalis, kurios padės tiksliai nustatyti, kokį poveikį jūsų pasirinktas produktas turės jūsų pasninkui.
Cukrus
Pradėsime nuo lengvo.
Cukrus dažnai naudojamas prieš treniruotę, nes jis ne tik suteikia energijos (pirmas tikslas prieš treniruotę), bet ir pagerina skonį.
Deja, Jei jūsų papilde prieš treniruotę yra cukraus, atsakymas į mūsų pagrindinį klausimą yra aiškus, taip, tai tikrai pažeidžia jūsų pasninką.
Cukrus nedelsiant padidina insulino šuolį kraujyje, o tai suaktyvina organizmo medžiagų apykaitą ir išveda iš nevalgius.

Kofeinas
Iki šiol tai neatrodė pernelyg rožinė, todėl manau, kad atėjo laikas gerų naujienų.
Kaip jau minėjau, kofeinas yra pagrindinis energijos šaltinis daugumoje papildų prieš treniruotę.
Todėl turėtų būti palengvėjimas, kad kofeinas nepasninkauja, o tai reiškia, kad jums neturėtų rūpėti, jei jo yra jūsų produkte.
Tiesą sakant, remiantis tyrimais, kofeinas gali netgi padidinti teigiamą badavimo režimo poveikį smegenų funkcijai ir uždegimams.

Kreatinas
Kitas populiarus priedas prieš treniruotę, kreatinas, taip pat turėtų būti saugus naudoti badavimo laikotarpiu.
Nors jis neturi tokios pat naudos kaip kofeinas nevalgius, jis vis tiek nekaloringas ir nesukelia insulino reakcijos.
Todėl galite patogiai papildyti kreatiną nepažeisdami badavimo.

Swolverine Kre-Alkalyn: kreatino fosfatas
Jei norite išsipūsti, ieškokite daugiau nei Swolverine Kre-Alkalyn. Mūsų buferinis kreatino fosfatas padidina jūsų našumą sporto salėje ir padidina raumenų apimtį be tokių nemalonių šalutinių poveikių, kaip pilvo pūtimas, mėšlungis ir vandens susilaikymas.
Amino rūgštys (įskaitant BCAA, beta alaniną ir tauriną)
Iki šiol gavome gana tiesioginius „taip“ arba „ne“ atsakymus į tai, ar įprastesni ingredientai prieš treniruotę turės įtakos pasninkui, ar ne.
Tačiau čia viskas pradeda darytis šiek tiek sudėtingiau, nes vyksta daug diskusijų ir nėra galutinio atsakymo dėl paskutinių mūsų sąrašo.
Pradėsime nuo aminorūgščių, nes beveik visose prieštreniruotėse jų bus bent kiek.
Techninis atsakymas, ar jie nesilaiko pasninko, yra „taip“.bet tai nėra visiškai juoda ir balta.
Manoma, kad viskas, kas turi kalorijų arba gamina insulino šuolį, sulaužys pasninką, o aminorūgštys pažymi abu šiuos langelius.
Ginčas kyla, kai žiūrite į tai, kokiu mastu ji daro abu šiuos dalykus.
Pirma, paprastai manoma, kad nors suvartojus bet kokias kalorijas techniškai nepavyks pasninkauti, bet kas jaunesnis nei 50 metų tikrai neturės jums įtakos. Kadangi aminorūgštys geriausiu atveju turi tik keletą kalorijų, todėl jos neturėtų keisti jūsų kūno būklės.
Kalbant apie insulino šuolį, jūsų organizmo atsakas į aminorūgštis geriau apibūdinamas kaip insulino smūgis. Nors jie turi įtakos jūsų insulino gamybai, jis paprastai yra nereikšmingas ir, kaip ir kalorijų kiekis, neturėtų keisti būsenos nevalgius, kurios šiuo metu esate.

Dirbtiniai saldikliai
Atsižvelgiant į tai, kad cukrus yra aiškus ne, tai yra didelis dalykas, nes jums bus sunku rasti priedą prieš treniruotę, kuriame nebūtų nei vieno, nei kito.
Štai kodėl gaila, kad tai yra labiausiai diskutuojama sąraše.
Buvo atlikta daugybė tyrimų šia tema, ir vis tiek rasite kai kurių, kurie teigia, kad tai neturi jokio poveikio, o tiek pat prisiekia, kad tai daro.
Geriausia išvada, kurią galima padaryti, yra ta, kad jei jis turi poveikį, jis panašus į aminorūgščių poveikį, nes jo nepakanka, kad išmuštų jus iš nevalgius.
Ar tai svarbu?

Taigi, mes nustatėme, kad nors jie techniškai nutraukia badavimą, papildo prieš treniruotę vartojimas neturėtų aktyviai išmušti jūsų iš badavimo būsenos arba paveikti su tuo susijusią naudą, jei jame nėra cukraus.
Tai reiškia, kad laikas pereiti prie antrosios mūsų klausimo dalies:
„Ar svarbu, kad prieš treniruotę sutrinka badavimas?
Kaip ir likusioje šio straipsnio dalyje, nėra vieno visiems tinkamo atsakymo. Vietoj to yra du aiškiai skirtingi atsakymai, kurie priklauso nuo to, kodėl pirmiausia badaujate.
Jei laikotės badavimo protokolo:
- Religinės priežastys
- Chirurgijos paruošimas
- Asmeninės įsipareigojimo priežastys
Tada atsakymas yra taiptai daro reikalas.
Techniškai kalbant, daugumoje prieštreniruočių bus bent vienas ingredientas, kuris nutraukia badavimą. Nors jie gali neturėti žalingo poveikio jūsų kūnui, jūs tikrai sulaužėte pasninką, todėl tokiomis aplinkybėmis jų reikėtų vengti.
Tačiau jei pasninkaujate dėl naudos sveikatai, tikriausiai tai verta.
Prieš treniruotę be cukraus jūsų kūnas bus nevalgius ir vis tiek naudosis kitais su tuo susijusiais privalumais. Nors kai kurie tyrimai parodė, kad dirbtiniai saldikliai gali apriboti ketonų gamybą, o tai laikinai sumažins badavimo naudą, jie iš tikrųjų jų nepašalina.
Todėl jūs turite pasverti privalumus ir trūkumus.
Jei prieš treniruotę jums paprastai padeda, ar leisti sau atlikti sunkesnę ir intensyvesnę treniruotę atrodo kaip protingas kompromisas, kai reikia paaukoti keletą ketonų?
Tikiu, kad tai tikrai tinka, nes ne tik gausite daugiau naudos iš intensyvesnių treniruočių, bet ir papildomas intensyvumas turėtų kompensuoti kalorijų deginimo gebėjimą dėl prarastų ketonų.
Išvada

Žinau, kad žmonės nekenčia, kai neduodate jiems aiškaus atsakymo. Aš taip pat.
Deja, šiuo atveju tokio nėra.
Geriausia, ką galiu padaryti, tai nukreipti jus teisinga linkme, naudodamasis turimais įrodymais.
Šie įrodymai rodo, kad nors techniškai atsakymas į klausimą yra teigiamas, jie sulaužys jūsų pasninką, jūs vis tiek išsaugosite naudą sveikatai, kurią teikiate nevalgius.
Kalbant apie tai, ar tai svarbu, ar ne, tai yra daug asmeniškesnis klausimas, į kurį iš tikrųjų galite atsakyti tik patys.
Tai reiškia, kad jei nevalgiate dėl aukščiau išvardytų asmeninių priežasčių ir manote, kad prieš treniruotę buvote pastebimai naudingi jūsų treniruotėms, aš švelniai nukreipčiau jus prie sprendimo, kad ne, tai iš tikrųjų nesvarbu.
Ieškote išankstinės treniruotės, kuri iš tikrųjų suteiktų jums energijos pasiekti rezultatų? Peržiūrėkite mūsų rekomendaciją žemiau!
C4 Original Pre-Workout | Kofeinas + beta-alaninas + kreatinas
Sukurtas su jėgą stiprinančiu kreatinu, CarnoSyn beta-alaninu ir kofeinu, kad pagerintų raumenų ištvermę ir sumažintų nuovargį, kai jį traiškote sporto salėje.

Ar prieš treniruotę pertraukiami greiti DUK

Ar prieš treniruotę nutrūksta pasninkas?
Beveik kiekviena išankstinė treniruotė techniškai sulaužys jūsų pasninką. Tačiau jūs vis tiek išsaugosite nevalgius, nes vidutiniškai prieš treniruotę nėra pakankamai kalorijų, kad būtų galima padaryti reikšmingą skirtumą.
Kokia prieš treniruotę nenutrauks pasninko?
Bus sunku rasti išankstinę treniruotę, kuri nenutrauktų badavimo. Tačiau jei pasninkaujate ne dėl religinių ar asmeninių priežasčių, būkite ramūs žinodami, kad dauguma papildų prieš treniruotę neturės įtakos jūsų badavimo būsenai, net jei pasninkas vis dar techniškai pažeistas.
Ar prieš treniruotę yra angliavandenių?
Kai kuriuose papilduose prieš treniruotę yra nulis angliavandenių vienoje porcijoje, o kiti gali turėti tinkamą kiekį nuo 15 iki 50 gramų. Turėsite patikrinti kiekvieną ingredientų etiketę prieš treniruotę, kad įsitikintumėte.
